אתר רשמי

 •  

  שירים של מקום יהודי, שירים ביידיש, שירים ביידיש, שירים יהודיים ביידיש, שירים יהודיים ביידיש

  שירים יהודיים ביידיש

   

  האמנות היהודית בשפה היא, קרוב לוודאי, לא רק אמנות אבותינו, אלא גם ההסבר האיכותי של ימינו לשירים הישנים והמוחשבים. בקטגוריה זו, אלבומים עם שירים יהודיים בסגנון האשכנזי הם שפה.

  שיר העם היהודי ליווה את קיומם של מיליונים. יהודי מזרח אירופה במשך דורות רבים. השיר הזה הותיר אותנו עם דוגמאות מצוינות של דיבור לאומי, הומור, תהליך קיום, מנהגים מקומיים ומנהגים מקומיים של אבותינו.

  מקורו של השיר היהודי בשפה מתוארך לשנים המאוחרות של ימי הביניים. במאות הארבע-עשרה והחמש-עשרה בגרמניה, הספרות והספרות המיוחדת הגרמנית החלה להיות ידועה ליהודים. חשיפה קודמת שירים ובלדות לב הגרמנים, בתרבות היהודיה החילונית, חלה שירה מיתי motivic ו לְהַטְעִים מסומנים בסגנון גרמני-יהודי, מבשר של היידיש של היום.

  לספרות המיוחדת ביידיש של התקופה הקודמת היו טרובדורים פרטיים ומינינגרים. ברובע הגרמני והאיטלקי חיו יוצרי הגרסאות והשירים החילוניים - אמנים אתניים בסגנון הגרמני, המכונה "ספילמן". הם שרים בדיוק כמו היהודים, לדגם ולא לשירים יהודיים, וממלאים את החשיבות המוסרית והמבדרת. בעיות שלקחו מן הספרות העברית והליטורגיה, שמגלמת אותן בטמפו הגרמני, בביטויים ובאוצר המילים. minstrels מידע המיועד בערבים בבתים יוקרתיים, שמוביל Nezha המין היפה. מרכולתם היתה מתוך הסתגלויות אקסקלוסיביות בלעדיות מהתנ"ך והתלמוד; רומנים אריסטוקרטים גרמניים ואיטלקיים; יצירותיהם האישיות במוסיקה של השירים הגרמניים הנוכחיים ותרגומים מגרמנית. הם הכירו את האגדה עם הדגשים מלודיים, לשיר בלדות mnogoznamenatelnye, אתניים ושירי נישואים ומוסיקה חגיגית. את החשיבות החשובה ביותר ייצגו שירים קלאסיים על חגים יהודיים. שירי נתונים קיימים באורכים שונים, וכמה שהיו להם את המנגינה הטיפוסית, והאחרים שרו בקול מתנגן. בניצחון פורים הקימו קבוצות נודדות מחזות קטנים, פורימפילס. לאחר העתיק ביותר, שמפורטות purimshpils שנקרא Golias-כנן, דוד וגוליית.

  באמצע המאה העשרים. השיר היהודי ביידיש היה בשלב הטרי של היצירה הפרטית, יחד עם קיומה של קהילה שהתגלתה בתקופה של תצורות טרגיות. לאחרונה נקבע בשיחה יהודית ומסורת יהודית מלאה ומלודית, במיוחד לנוכח המציאות הסוציו-התרבותית האחרונה. מידע התצורה משתקף בקו המלא של התכונות המלודיות הישירות של השיר הלאומי היהודי במזרח אירופה. בשלב הנ"ל בחקירה של חילון חברתו פעולות ההשכלה של חברה, את הגירתם מן הרוסית והמדינות האוסטריות-יורשות של מדינות, וגם בגלל העיור יש הדרגתיויות לאבד הקהילה הקלסית עם ההתמקדות שלה - ההכנסה - ואת זיווג עם מוקד שכבה של תרבות המלודית. אחת עם כמה שורות, המשיך להטריד שיר hazanut-עם ביידיש ובמקרה הביצועים נשמרו תקופה, תן שכנסו חזנים אז השלימו יום שבת או חזני מופעים בודדים, או פעיל כמו הקודם, בשילוב הרוסי. כמעט ללא יוצא מן הכלל, השירים חולקו וזוכרו בזכות הנאומים הללו, כמו גם רישומי החזן. אך טעמי כנסת השיר של העם כולו מאוחדים רק בעקיפין, בצורה יוצאת דופן יחסים זו מומחשים בתוכן המלודי של מספר לא מבוטל של שירים ביידיש, הבסיס של התכונות שלהם, כמו גם את התפיסה הנכונה של הפסוקים. לצורכי אלה, השירה הקולקטיבית ומספר הווריאציות של ההברות אופייניות בדרך כלל, בהקשר לביטוי. תצורה זו מחויבת תואר, מתבטאת בכל ללא יוצא מן הכלל, הכי כניסתה התכופה בשטח metroritmicheskoy האינטונציה הידועה ז'אנרים הביתה עירוניים 1 50% של המאה עשרים - ואלס, ריקוד, תנועת ד'אספניה, הצעדה - באחד ובנוסף תקופת השפעת ההיחלשות הדרגתית בית כנסת רסיטלי. רצון זה בא לידי ביטוי באמצע המאה העשרים. עם זמן ואינו בכל מקום, אפילו בשלב שבין שתי מלחמות העולם, את המקוריות, מאהב ברית המועצות מתחילות לגבור. סביר להניח, על פי-משמעותי, בשל דיכוי מכוון של תקשורת עם השורשים הפנימיים של מסורת יהודית ביידיש, עם תהליך השתילה של שליטה רוסית אושר של ז'אנרים רבים בניסיון לשנות את המנהג היהודי של דבר מלודי, "על פי הדמות הסוציאליסטית המדינה ועל פי התוכן."

   

מיכאל גאיסינסקי

זמר הבריטון ישראלי פופולרי

זוכה תחרויות בינלאומיות

ביוגרפיה

 

מיכאל גאיסינסקי למד שירה במכללה למוסיקה באוקראינה ולאחר מכן

 

 למד וסיים ב1991 בהצטיינות אקדמיה למוסיקה בסראטוב (רוסיה)

 בתחום: סולן האופרה והקונצרט ומורה לפיתוח קול.

 מיכאל שר כסולן בפילהרמונית ותיאטרון המוסיקלי באוקראינה.

 

 ב1994-1997 הוא הופיע כסולן בסיור בגרמניה, בקנדה ובארה"ב.

ב-1998 עלה ארצה ובמשך כמה שנים השתתף בסדנה הבינלאומית לאופרה ואף שר באופרה הישראלית.

 

 כמו כן היה סולן בתיאטרון המוסיקלי "פיגרו" שבנתניה, הופיע כסולן ובסיורים ברחבי הארץ, ביפן, גרמניה, קנדה, איטליה ובארה"ב.

 

 באוקראינה, בגרמניה וברוסיה הוא זכה בפרסים בתחרויות שירה באיטליה,

 

מיכאל הינו זמר נהדר בעל קול נפלא ורפרטואר רחב המופיע בהצלחה בקונצרטים בעלי חשיבות רבה, כגון אלו ממשלתיים המתקיימים מול נשיא ישראל.

זמר מפיק מיכאל גאיסינסקי

להקת "שיר השירים"

וידאו

גלריה תמונות

פוסטרים

דיסקוגרפיה

דיסק 2018 "HOBN MIR A NIGNOL"

  - שירים ביידיש, לשמוע את ההדגמה

צור קשר

052-334-8259

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

להקת "שיר השירים"
להקת "שיר השירים"